ProNails Poland

40 Years

ŚWIĘTUJEMY 40 LAT PRONAILS!


To 40 lat wiodących innowacji, 40 lat doświadczenia w pielęgnacji paznokci, dłoni i stóp, 40 lat modnych kolorów i 40 lat łączenia profesjonalistów z pasją do piękna! 

40 LAT PRONAILS!  

To dobry powód, by spojrzeć wstecz na niesamowitą drogę, którą razem szliśmy i powód, by patrzeć w przyszłość, więc jesteśmy gotowi na następne 40!

A przede wszystkim: 40 LAT PRONAILS to powód do świętowania 2021 roku i zrobienia z niego wyjątkowego roku dla nas wszystkich!

 

Participate to our 40 Years launch event! 


 

In 2021 we will treat you with new trend colours & Limited Edition salon must-haves! Sign up for our FREE Digital Launch event on Monday February 22th, from 4pm to 5pm and you are the first to discover all novelties!

NL 10-11 am: http://bit.ly/launch-event-nl

FR 2-3 pm: http://bit.ly/launch-event-fr

EN 4-5 pm: http://bit.ly/launch-event-en

PRONAILS narodziłO się w latach 80


Mówi się, że najlepsze rzeczy rodzą się w latach 80-tych… Zdecydowanie był to czas wyjątkowo świetnej muzyki, kultowych gwiazd i odważnych modowych wypowiedzi!

Ale najlepszą rzeczą, jaka wydarzyła się w latach osiemdziesiątych, było to, że kobiety w końcu zdobyły należne im miejsce na rynku pracy, umożliwiając kobietom bardziej niż kiedykolwiek samodzielne odniesienie sukcesu. W latach 80. kobiety zarabiały własne pieniądze i ciężko na to pracowały. Wraz z tym kobiecym sukcesem pojawił się nowy szacunek do samego siebie i chęć wyrażenia tego, co dało początek mocnemu ubieraniu się lat 80.

Jest nawet kultowa piosenka Donna Summer z lat 80., która całkowicie oddaje celebrację kobiecego sukcesu lat 80 .:

“She works hard for the money, so you better treat her right!”

Kobiety chciały wyrazić swój nowo osiągnięty sukces, więc ubierały się mocno i zaczęły inwestować w siebie. Zainspirowane kobiecymi gwiazdami i sportowcami, lata osiemdziesiąte zapoczątkowały czasy, w których paznokcie akrylowe stały się popularne jako ostateczny wyraz poczucia siły, kobiecości i gotowości do podbicia świata.  

Nie powinno więc dziwić, że ProNails narodził się w latach 80-tych. Stworzony przez kobietę, która chciała odnieść sukces, czyniąc sukcesy z innymi kobietami. Poprzez kształcenie kobiet, aby stały się wykwalifikowanymi profesjonalistami od paznokci i przedsiębiorczymi kosmetycznymi, a także dając kobietom w całej Europie dostęp do ostatecznego aktu dbania o siebie: dbania o paznokcie!

 

 

PRONAILS narodziłO się w antwerpii


Od wieków Antwerpia jest znana jako miasto diamentów, przekazując rzemiosło cięcia diamentów z pokolenia na pokolenie. To rzemiosło uczyniło Antwerpię kluczowym graczem w światowym przemyśle diamentowym, gdzie w pewnym momencie 80% surowych diamentów na świecie przechodziło przez Antwerpię!

 

W Antwerpii mieszka też prawdziwa pasja do mody. Ponieważ Królewska Akademia Sztuk Pięknych jest jedną z dziesięciu najlepszych szkół projektowania mody na świecie, Antwerpia jest miejscem, w którym wiele dzisiejszych utalentowanych modowych talentów uczyło się swojego rzemiosła. Ale przede wszystkim Antwerpia znana jest z obsesji na punkcie rąk. Ponieważ dłonie są symbolem miasta, widać je wszędzie - w herbach miast w postaci posągów, ciastek i czekoladek znajduje się nawet nowoczesny budynek architektoniczny w małych rączkach. Skąd się to wszystko wzięło? Cóż, Antwerpia to skrót od „Hand-werpen”, co po holendersku oznacza „rzucanie ręki”, co wywodzi się z lokalnej legendy, w której gigant zostaje obalony przez lokalnego bohatera, aby uratować miasto, przecinając mu rękę i rzucając to w rzece…

A więc nic dziwnego, że ProNails narodził się w Antwerpii. Tylko w mieście Diamentów, Mody i Dłoni mogła powstać światowa marka, która słynie z ubierania rąk w modne kolory i z paznokciami błyszczącymi jak diamenty!

 

 

PRONAILS NARODZIŁO SIĘ W BELGII, W SERCU EUROPY


ProNails rodzi się w Belgii, a raczej ProNails jest STWORZONE w Belgii. Wszystkie produkty ProNails są opracowywane, projektowane i produkowane w Belgii, w jej międzynarodowej siedzibie w Brasschaat, niedaleko Antwerpii. Oznacza to, że są produkowane zgodnie z najsurowszymi przepisami kosmetycznymi, ale idziemy nawet dalej. 

Wszystkie produkty, narzędzia i techniki ProNails są dokładnie testowane do perfekcji, aby mieć pewność, że gwarantują doskonały efekt na każdym typie paznokcia lub klientce, z najwyższym szacunkiem dla naturalnego paznokcia oraz bezpieczeństwa i zdrowia zarówno klientki salonu, jak i kosmetyczki.

Z Belgii, serca Europy, ProNails jest dystrybuowany do profesjonalistów zajmujących się paznokciami w całej Europie za pośrednictwem silnej sieci lokalnych partnerów, którzy realizują wizję marki z taką samą pasją i wiedzą jak zespół w Belgii. To sprawia, że ​​ProNails to prawdziwa europejska marka, która oznacza wysoką europejską jakość i obsługę!

 

PRONAILS NARODZIŁO SIĘ DLA PRZYSZŁOŚCI ...


Koncentrując się nieustannie na innowacjach, ProNails stale ulepsza profesjonalne zabiegi na paznokcie i pomaga profesjonalistom osiągać większe sukcesy, pracując mądrzej, szybciej i bezpieczniej. Oprócz ciągłych wysiłków w zakresie rozwoju produktów to dążenie do innowacji przyczynia się również do rozwoju naszej działalności i usług. Dlatego świętujemy 40 lat, wprowadzając na rynek zupełnie nową platformę cyfrową, która będzie nowym cyfrowym centrum zarówno dla profesjonalistów, jak i konsumentów produktów kosmetycznych, w którym znajdą informacje, edukację, innowacje i inspiracje, a także nowy poziom zakupów online.

Naszą misją na najbliższe 40 lat jest zapewnienie, aby więcej kobiet niż kiedykolwiek wcześniej miało dostęp do bezpiecznych, łatwych w użyciu, nowoczesnych rozwiązań kosmetycznych, zarówno w salonie, jak i w domu.