ProNails Poland

Akademia ProNails


Czy chcesz uczynić pasję swoją pracą?

Z akademią ProNails masz szansę się  rozwijać.


 

Szukasz szkolenia dla stylisty paznokci? W takim razie chcesz najlepszego szkolenia. Nieważne czy dopiero zaczynasz i chcesz zostać stylistą paznokci czy już nim jesteś i chcesz zwiększyć swoje umiejętności : chcesz osiągnąć perfekcję. 

 

ProNails zupełnie się z Tobą zgadza. W naszych w pełni  wyposażonych centrach szkoleniowych w całym kraju możesz wziąć udział w przeróżnych szkoleniach i warsztatach. Pracujemy z instruktorami którzy są w tej branży od lat i z przyjemnością przekazują tą wiedzę na szkoleniach.

 

Gdzie spotkamy się w najbliższym czasie?

 

 


Jesteś stylistką paznokci? Odkryj nową platformę dla profesjonalistów! Przeczytaj ciekawe artykuły z poradami ekspertów ProNails. 


 

WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

 • Podstawy w ProNails

  Chcesz zostać profesjonalną stylistką paznokci, ale nie posiadasz wystarczającej wiedzy? Nie martw się, to szkolenie jest idealne dla Ciebie! Nauczymy Cię dosłownie wszystkiego: od wykonywania idealnego manicure do tworzenia nieskazitelnych paznokci metodą żelową. Poprawne uzupełnienie, nałożenie koloru jak profesjonalistka czy wypracowanie idealnego manicure francuskiego? Po tym szkoleniu poradzisz sobie z tym bezbłędnie! 

 • Doszkolenie

  Współpraca z ProNails to wybór najwyższej jakości produktów i zaufanie marce, która wierzy w Ciebie w 100%. Pomożemy Ci dobrać wszystkie materiały, które współgrają z wybraną przez Ciebie techniką i zapewnimy Ci niezbędne informacje jeśli chodzi o skuteczne prowadzenie Twojego salonu. Spotkaj się z nami i daj się przekonać!

 • Warsztaty rozwiązujące problemy stylistek!

  Będąc profesjonalistką, Twoim celem jest ciągłe doskonalenie i rozwój. Coraz więcej nowych klientek w Twoim salonie oznacza, że być może będziesz musiała mierzyć się z nowymi problemami. Czy potrafisz określić jaki jest stan paznokci klientek, czy w przeszłości miały jakieś problemy z nimi? Aby zapewnić swoim klientkom najwyższą jakość usług, musisz zacząć od podstaw, które często bywają trudne.

  Nowe warsztaty są odpowiedzią na każdy problem, który możesz mieć jako profesjonalna stylistka paznokci. Ponadto, wzniosą Twoje umiejętności na zupełnie nowy poziom.

 • Szkolenie ze stylizacji paznokci metodą żelową

  Zaoszczędź pieniądze oraz czas i naucz się pracować efektywnie. Podczas tego szkolenia nauczymy Cię wszystko, co powinnaś wiedzieć, by tworzyć żelowe paznokcie jeszcze szybciej i lepiej. Nie marnuj więcej czasu podczas uzupełniania i naucz się nowej techniki. Poznaj też udoskonaloną technikę stylizacji paznokci metodą żelową bardziej naturalną, niż kiedykolwiek. To działa!

   

 • Szkolenie z pedicure

  Pedicure to nie tylko prosta kuracja paznokci. To zaoferowanie klientom czasu relaksu i możliwości odpłynięcia. Rezultat? Odświeżone stopy i zadbane paznokcie! Usatysfakcjonowani klienci? Gwarantujemy Ci to! Odkryj w jaki sposób możesz dać klientom czas relaksu i odpoczynku podczas zabiegu pedicure.

 • Szkolenie manicure

  Manicure jest ponadczasowy ze względu na to, że jest prosty ale także satysfakcjonujący: piękny rezultat na długi czas. Naturalny wygląd wraca do mody – właściwie nigdy z niej nie wychodzi! Paznokcie o idealnym kształcie, relaksujący masaż dłoni i perfekcyjnie pomalowane paznokcie – to wydaje się proste, ale wszystko tkwi w szczegółach. Dowiedz się jak naprawdę zadbać o dłonie Twoich klientów! 

 • Szkolenie ze zdobień

  Idealne zdobienia na panzokciach? Nauczysz się tego podczas szkolenia ze zdobień! ProNails zawsze ma oko na najnowsze trendy i organizuje różne warsztaty oraz szkolenia pokazujące i uczące wykonywania najnowszych trendów w zdobieniach. Wykonywanie zdobień biżuteryjnych lub koronkowych paznokci? Marmurkowe paznokcie? Możesz wybrać – możesz też nauczyć się wszystkiego z nami! Znajdź u nas swoją inspirację!