ProNails Poland

Akademia ProNails


Czy chcesz uczynić pasję swoją pracą?

Z akademią ProNails masz szansę się  rozwijać.


 

Szukasz szkolenia dla stylisty paznokci? W takim razie chcesz najlepszego szkolenia. Nieważne czy dopiero zaczynasz i chcesz zostać stylistą paznokci czy już nim jesteś i chcesz zwiększyć swoje umiejętności : chcesz osiągnąć perfekcję. 

 

ProNails zupełnie się z Tobą zgadza. W naszych w pełni  wyposażonych centrach szkoleniowych w całym kraju możesz wziąć udział w przeróżnych szkoleniach i warsztatach. Pracujemy z instruktorami którzy są w tej branży od lat i z przyjemnością przekazują tą wiedzę na szkoleniach.

 

Gdzie spotkamy się w najbliższym czasie?

 

 


Jesteś stylistką paznokci? Odkryj nową platformę dla profesjonalistów! Przeczytaj ciekawe artykuły z poradami ekspertów ProNails. 


 

WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

 • Podstawy w ProNails

  Chcesz zostać profesjonalną stylistką paznokci, ale nie posiadasz wystarczającej wiedzy? Nie martw się, to szkolenie jest idealne dla Ciebie! Nauczymy Cię dosłownie wszystkiego: od wykonywania idealnego manicure do tworzenia nieskazitelnych paznokci metodą żelową. Poprawne uzupełnienie, nałożenie koloru jak profesjonalistka czy wypracowanie idealnego manicure francuskiego? Po tym szkoleniu poradzisz sobie z tym bezbłędnie! 

 • Doszkolenie

  Współpraca z ProNails to wybór najwyższej jakości produktów i zaufanie marce, która wierzy w Ciebie w 100%. Pomożemy Ci dobrać wszystkie materiały, które współgrają z wybraną przez Ciebie techniką i zapewnimy Ci niezbędne informacje jeśli chodzi o skuteczne prowadzenie Twojego salonu. Spotkaj się z nami i daj się przekonać!

 • Szkolenie ze stylizacji paznokci metodą żelową

  Zaoszczędź pieniądze oraz czas i naucz się pracować efektywnie. Podczas tego szkolenia nauczymy Cię wszystko, co powinnaś wiedzieć, by tworzyć żelowe paznokcie jeszcze szybciej i lepiej. Nie marnuj więcej czasu podczas uzupełniania i naucz się nowej techniki. Poznaj też udoskonaloną technikę stylizacji paznokci metodą żelową bardziej naturalną, niż kiedykolwiek. To działa!

   

 • Szkolenie z pedicure

  Pedicure to nie tylko prosta kuracja paznokci. To zaoferowanie klientom czasu relaksu i możliwości odpłynięcia. Rezultat? Odświeżone stopy i zadbane paznokcie! Usatysfakcjonowani klienci? Gwarantujemy Ci to! Odkryj w jaki sposób możesz dać klientom czas relaksu i odpoczynku podczas zabiegu pedicure.

 • Szkolenie manicure

  Manicure jest ponadczasowy ze względu na to, że jest prosty ale także satysfakcjonujący: piękny rezultat na długi czas. Naturalny wygląd wraca do mody – właściwie nigdy z niej nie wychodzi! Paznokcie o idealnym kształcie, relaksujący masaż dłoni i perfekcyjnie pomalowane paznokcie – to wydaje się proste, ale wszystko tkwi w szczegółach. Dowiedz się jak naprawdę zadbać o dłonie Twoich klientów! 

 • Szkolenie ze zdobień

  Idealne zdobienia na panzokciach? Nauczysz się tego podczas szkolenia ze zdobień! ProNails zawsze ma oko na najnowsze trendy i organizuje różne warsztaty oraz szkolenia pokazujące i uczące wykonywania najnowszych trendów w zdobieniach. Wykonywanie zdobień biżuteryjnych lub koronkowych paznokci? Marmurkowe paznokcie? Możesz wybrać – możesz też nauczyć się wszystkiego z nami! Znajdź u nas swoją inspirację!