ProNails Poland

Doszkolenie

Współpraca z ProNails to wybór najwyższej jakości produktów i zaufanie marce, która wierzy w Ciebie w 100%. Pomożemy Ci dobrać wszystkie materiały, które współgrają z wybraną przez Ciebie techniką i zapewnimy Ci niezbędne informacje jeśli chodzi o skuteczne prowadzenie Twojego salonu. Spotkaj się z nami i daj się przekonać!

Where and when?

FILTR
CLOSE

ODKRYJ PRODUKTY PRONAILS I PRZEKONAJ SIĘ!


Raz przeszłaś szkolenie i utknęłaś z produktami, których wtedy używałaś? A może nie masz jednej marki, z którą się utożsamiasz, tylko różne produkty kilku marek, a wiesz, że czas znaleźć jedną markę? Brakuje Ci wsparcia marki, na której pracujesz? Chcesz nauczyć się nowych technik?

 

 

PRZESZKOL SIĘ Z MARKI


Żaden z żeli ProNails nie jest jednakowy. Niektóre stylistki paznokci preferują dłuższą pracę nad paznokciem, w związku z czym będą potrzebowały żelu o większej lepkości. Inne stylistki pracują szybciej i chcą nadać kształt paznokciu przy pomocy frezarki. Żel o średniej lub małej lepkości będzie dla nich idealny. Chcesz stosować osobny żel jako bazę, żel budujący i nabłyszczający? A  może preferujesz system wszystko w  jednym? Po prostu powiedz a my z chęcią Ci pomożemy!

 

Udzielimy Ci także indywidualnych rad! W ProNails z przyjemnością przeszkolimy Cię z marki na szkoleniu na życzenie. W ten sposób będziesz mogła zadawać konkretne pytania. Jeśli powiesz nam na jakich produktach obecnie pracujesz i co Ci się w nich podoba, a co nie my polecimy Ci nowe produkty,  które odpowiedzą na Twoje potrzeby. Po prostu przynieś swoje produkty i razem poszukamy najlepszego rozwiązania.

 

 

PRONAILS POMAGA CI ROSNĄĆ


Oprócz tworzenia szerokiej gamy najmodniejszych kolorów ProNails robi coś więcej niż tylko produkowanie preparatów do paznokci. Stworzyliśmy strategię marketingową dla salonów, które z nami współpracują, co niewątpliwie przyniesie im zysk. Regularnie organizujemy eventy i szkolenia, abyś mogła nadążać za najświeższymi trendami i promocjami. Umieść swój salon w centrum uwagi korzystając z naszych instrukcji jak to zrobić!

 

Spotkaj się z nami i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić!