ProNails Poland

Enigma Collection

Enigma collection

Dziś tajemniczość jest wszędzie. W Twoim ulubionym programie telewizyjnym, na wybiegu i ... na paznokciach. Czasy są ciemne i pozwalamy na to, by duchowość prowadziła nas, jak nigdy wcześniej. Cykl księżyca i cechy twojego znaku zodiaku określają nie tylko to, kim jesteś, ale także decydują o Twoim wyglądzie.

Po co czekać do Halloween? Odkryj swoje tajemnicze Alter Ego, postaw na enigmatyczny look i zaskocz otoczenie. Nowa kolekcja Enigma to kolory nocy, które dopełnią Twoją tajemniczą osobowość.

 

Stargazer

Stargazer

Stargazer jest nieskończony i nieprzewidywalny jak kryształowa kula. Pozwól się ponieść, odkrywając swoją przyszłość w enigmatycznym blasku tego kruczoczarnego odcienia.

Lunar Twilight

Lunar Twilight

Dries Van Note w swojej jesiennej kolekcji udowodnił, że delikatny fiolet jest idealnym tłem dla hipnotyzujących akwarelowych kwiatów. W połączeniu z ciemnym kolorem z kolekcji Enigma, Lunar Twilight stworzy elegancki kontrast na twoich paznokciach.

Midnight Charm

Midnight Charm

Kiedy wybije północ, uwolnij swoją wewnętrzną czarodziejkę za pomocą Midnight Charm. To kolor o ciemnym odcieniu niczym nocne niebo z tajemniczym blaskiem.
 

 

 

Red Moon Rising

Red Moon Rising

Ciemny, ale nie przerażający. Uroczy, ale nie niewinny. Red Moon Rising to uosobienie współczesnego czarnoksiężnictwa. Ta intensywna, głęboka czerwień zauroczy każdego!

Magnetic Mystery

Magnetic Mystery

Nic nie jest takie, jakim się wydaje. Odcień fioletu sprawia, że Magnetic Mystery jest nieprzewidywalny. W każdej z nas jest odrobina #magneticmystery. Podejmiesz ryzyko?
 

 

She Wolf

She Wolf

Kiedy zapadnie noc i wzejdzie księżyc, usłyszysz wycie #shewolf. Uzupełnij swoje Alter Ego o ciepły brązowoszary kolor She Wolf i przygotuj się na niezapomnianą noc halloweenową!

Enigma Colour Collections


zainspiruj sięGlitter Powder, Shadow Cat-eye Gels, Nail foils, Spider Gels, Marble Moons, Aquarelle Effect Kit. Łącząc te produkty z kolorami Enigma, stworzysz doskonałą stylizację!