ProNails Poland

Love Me Tender Collection

Love Me Tender collection
Love Me Tender collection

Kolekcja "Love Me Tender"

Brokat nie jest zarezerwone tylka na wyjątkowe okazje. Brokat to nowa czerń. To już nie jest trend, ale fakt. Niezależnie od tego, czy Twój Sylwester będzie wypełniony fajerwerkami, czy spędzisz noc w domu z przyjaciółmi: odrobina blasku nigdy nikomu nie zaszkodziła. 

W tym sezonie, Pronails wprowadza na rynek kolekcję z trzema bardzo uroczymi brokatowymi odcieniami, które pasują zarówno do barwnych, jak i delikatnych osobowości.

All Shook Up

All Shook Up

Jestem zakochana, jestem poruszona! Nie ma znaczenia, czy uważasz się za divę czy za chłopczycę. Wszyscy zakochają się w tym, co uniwersalne, srebrzyste. Opalizujące, kolorowe drobinki brokatu nadają dodatkowy holograficzny wymiar. 

Devil in Disguise

Devil in Disguise

Elvis powiedział: ona jest diabłem w przebraniu. To klasyczne złoto jest doskonałym dopełnieniem dla kogoś, kto uwielbia zaskakiwać. Rekomendujemy łączyć ze zdrowią dawką pewności siebie. I kieliszkiem szampana. 

Burning Love

Burning Love

Gdziekolwiek byś nie świętowała, impreza nie zacznie się dopóki nie wejdziesz do pokoju. Z tym połyskującym różowym złotem, będzie promieniować dobrym nastrojem i zalotnością. 

Kolory z kolekcji "Love me Tender"


Zainspiruj się


get the look love me tender
get the look love me tender