ProNails Poland

Next Level Collection

Next Level Collection
Next Level Collection

Next Level Collection

Przewidujemy, że w odległej przyszłości będziemy mogli zmieniać kolor naszego manicure po prostu o nim myśląc. Tymczasem jednak stworzyliśmy własny, retro-futurystyczny plac zabaw z ultra-żywymi kolorami, które wprowadzą Twoje stylizacje na WYŻSZY POZIOM.

Mamy początek nowej dekady i wszyscy z niecierpliwością oczekują na to, co przyniesie przyszłość… Trendy mody na wiosnę i lato 2020 wprowadzają nam kilka naprawdę żywych kolorów!

Dla stylistek tworzenie neonowych kolorów paznokci, które będą jednocześnie miały mega profesjonalną jakość, jest prawdziwym wyzwaniem, ale ProNails staje na wysokości zadania i wprowadza kolekcję, która pomoże Ci pracować z neonami! Kolory mają doskonałe krycie, są trwałe, nie blakną, są nietoksyczne i absolutnie oszałamiające! Dostępne są w żelach kolorowych, hybrydach a także lakierach Longwear.

Always On

Always On

Przycisk STOP nie istnieje jeśli mamy czas na wybór nowych kolorów paznokci! Szczególnie jeśli jednym z nich jest laserowo ostry pomarańcz! Ten kolor stworzy stylizację w stylu “Misja na Marsa”. Jesteśmy pewni, że wyprzeda się w przeciągu kilku dni – dlatego nie zastanawiaj się ani chwili dłużej!

Arcade Lemonade

Arcade Lemonade

Bycie pionierem polega na dobrej zabawie i podejmowaniu ryzyka. Jeśli zastanawiasz się zbyt długo lub skupiasz na negatywnych aspektach życia, możesz podświadomie nastawiać się na porażkę. A tego nie chcemy w żadnym wypadku! Dlatego naciśnij przycisk START idealnie wypielęgnowaną dłonią, z mani w kolorze arkadowego różu!

Radio Attractive

Radio Attractive

Jako flirtująca fashionistka nawiązuj wirtualne znajomości i miej odwgę przenosić je w realny świat. Nie czekaj aż padnie na Ciebie światło – sama świeć jak radioaktywny diament! Pewności siebie doda Ci fluorescencyjny kolor na paznokciach.

Surfing The Waves

Surfing The Waves

Czujesz się czasem niebieska? To bardzo dobry znak! Ponieważ niebieski oznacza pewnośc siebie i inteligencję. Bez względu na to, czy surfujesz po falach radiowych, czy rozkładasz żagle aby łapać słoneczny wiatr: zapewnij sobie siłę, by ruszyć w nieznane! Jasno niebieskie paznokcie dodadzą Ci pewność, że obierasz właściwy kierunek.

Stuck in the Game

Stuck in the Game

Trudno jest zrezygnować z gry, kiedy masz przewagę. A ponieważ to Ty tworzysz zasady – w całym wszechświecie nie ma wystarczająco silnej mocy aby powstrzymać Cię przed przechodzeniem na kolejne poziomy. Taką gotowośc daje Ci ten cudowny, neonowy odcień czerwieni.

Virtual Vibe

Virtual Vibe

Ten ultrafioletowy odcień pozwoli Ci wysyłać prawdziwe promieniowanie elektromagnetyczne. Każdy kto tylko się do Ciebie zbliży, natychmiast będzie dostosowywał się do częstotliwości Twojego kosmosu! Wiesz, że masz taką moc!

Next Level Colour Collections


Zainspiruj się


nail art next level
nail art next level
nail art next level
nail art next level