ProNails Poland

Ornamental Collection

Ornamental Collection
Ornamental Collection

Ornamental Collection

W tym roku wszyscy odczuwamy wyjątkową potrzebę przeżywania świąt Bożego Narodzenia. Wśród trendów na ten szczególny czas można zobaczyć bogactwo kolorów z dużą ilością brokatu. Nasza kolekcja Ornamental jest właśnie na tym oparta. W każdy kolorze z tej kolekcji odnajdziesz świąteczny klimat, z ciepłym błyskiem.

Pomimo, że ten rok nie należał do łatwych, to chcemy dodać odrobinę radosnych iskierek do wszystkich małych chwil, którymi możemy się dzielić. W tym sezonie możesz sprawić, że Twoje paznokcie będą wyglądać bardziej świątecznie, niż kiedykolwiek. A to wszystko dzięki trzem nowym kolorom, które przygotowaliśmy na sezon świąteczny: Opulent Night, Green Ornament and Baby Baroque.

 

Poznaj nowe kolory


3 nowe kolory są dostępne w 3 wariantach: GELLAK, SOPOLISH i LONGWEAR. Kolory Gellak & Sopolish są dostępne tylko w zestawach.

Green Ornament

A może w tym roku przełamiemy dotychczasowe tradycje świąteczne? Powitajmy błyszczące paznokcie w kolorze Green Ornament! Green Ornament lśni niczym sosna pokryta szronem. 

 

Opulent Night

Opulent Night to ciemnoniebieski odcień z świątecznym blaskiem. Możesz go porównać z niebem pełnym błyszczących gwiazd. 

Baby Baroque

Baby Baroque

Nazwa mówi wszystko! Ten gorący różowy odcień to świąteczna fuksja. Połącz Baby Baroque z różowymi ustami, a rozgromisz wszystkie (domowe) imprezy!

Nowy zestaw Glitter Effect Gels

Aby cała kolekcja była jeszcze bardziej świąteczna, uzupełniliśmy ją o zestaw żeli z ekstremalnym efektem brokatu, który pasuję do magicznych kolorów: Jazz Hands, Glinsten To Me and Bougie Bougie. Te brokatowe żele są bardzo łatwe w użyciu i z powodzeniem możesz je łączyć zarówno z żelami kolorowymi Gellak, jak i lakierami hybrydowymi Sopolish.

LongWear display

Wprowadź świąteczny nastrój do swojego salonu! Kup 6 kolorów z kolekcji Ornamental + LongWear Start + LongWear Finish, a kartę graficzną do ekspozytora otrzymasz GRATIS!

Plakat happy holinails

Nowa kolekcja oznacza nowe narzędzia marketingowe. Plakat Happy Holinails to must have w Twoim salonie podczas najbardziej magicznego okresu w roku.

Zainspiruj się