ProNails Poland

Personal Touch Collection

Personal Touch Collection

Wszystkie kochamy nowości i najnowsze trendy. Ale jednocześnie chcemy się wyróżniać i pozostać sobą. Kluczem do wyjątkowego wyglądu jest dodanie osobistego charakteru do każdego z nowych trendów. Pokaż kim naprawdę jesteś i pozostań oryginalna. Wyjątkowość zależy od Twojego ,,Personal Touch".

Powodem, dla którego kobiety uwielbiają odwiedzać salony manicure, jest nowy i oryginalny manicure. Postaw na detale, by stworzyć wyjątkowe miejsce. Długość i kształt paznokci odzwierciedlają osobowość klientki. Wystarczy mały artystyczny pędzel inspirowany malarstwem, odrobina koloru ulubionej torebki lub błysku, by stworzyć wyróżniającą się stylizację. I pamiętaj: za każdym doskonałym manicurem stoi wykwalifikowana stylistka, która wie, co jest najlepsze dla jej klientki. Dodając osobisty charakter zarówno do stylizacji, jak i wizyty w salonie, stworzysz przyjazne miejsce, do którego każda klientka będzie uwielbiała wracać.

My Nails My Rules

My Nails My Rules

Szaro - niebieski kolor na twoich paznokciach? To nie jest aż tak oczywisty wybór. Ale musisz wiedzieć, że ten szarawy odcień niebieskiego to absolutny trend tej jesieni. A poza tym: to Twoje paznokcie. Ty tworzysz zasady, nikt inny.

 

Swipe Bright

Swipe Bright

To będzie miłość od pierwszego wejrzenia - między Tobą a tą wiśniową czerwienią z luksusowym satynowym połyskiem. Ten lojalny towarzysz pójdzie za Tobą nawet w ogień. Gwarantujemy, będziecie nierozłączni! #signaturecolour 

 

 

Turmeric Turmoil

Turmeric Turmoil

Wybierz #turmericturmoil - mocną pomarańczę z pikantnym posmakiem, idealnie pasującą do kurkumy, którą tak bardzo uwielbiasz.

 

Snuggle is Real

Znajdź swojego towarzysza i bądź zawsze blisko niego. Niech ten delikatny odcień nude zawsze przywołuje domowe ciepło.

 

Mood Booster

Ten ciemny kolor bakłażana z nutą czekoladowego brązu dodaje charakteru każdej wyrafinowanej stylizacji. Uwierz w moc ciemnych odcieni! 

 

Purr-fection

Trendy przychodzą i odchodzą z oszałamiającą prędkością. Odważ się podążać z nurtem, z tym ponadczasowym odcieniem i pokaż nam swoją najbardziej złośliwą stronę. Purr-fection!

 

Personal Touch Colour Collections


Zainspiruj się