ProNails Poland

Premium Brushes

PREMIUM BRUSHES

PĘDZELKI PREMIUM

Jako profesjonalista z doświadczeniem wiesz, że oprócz kreatywności i talentu, potrzebujesz do swojej pracy jeszcze odpowiednich narzędzi.

16 ICONIC BRUSHES

Niezależnie od tego, czy chcesz wykonać mistrzowskie przedłużenie żelowe, czy też zachwycić wszystkich oryginalnymi zdobienami, nasza seria ICONIC otwiera przed Tobą możliwość nieskończonej ilości kreatywnych zastosowań.

 

 

Nie tylko pędzelek

PROJEKT

Pefekcyjne wyprofilowanie, głęboka czerń i wykonanie z materiałów najwyższej jakości, sprawiają, że praca z naszymi pędzelkami staje się czystą przyjemnością.
Elegancki, nowoczesny design sprawia, że narzędzia Pronails dodadzą Twojemu miejscu pracy stylu i elegancji.

INNOWACYJNE

Wygoda i komfort pracy, to dla profesjonalistów priorytet. Z myślą o nich, opracowaliśmy unikalną nasadkę ochronną do pędzli Pronails Premium, która chroni włosie, nie dotykając go. Każdy pędzel jest wyposażony w poręczną metalową końcówkę korekcyjną z unikalnym skrętem, który zapobiega odpadnięciu od trzonu.

ANTYALERGICZNE

Projektując narzędzia do pracy, wzięliśmy pod uwagę najmniejszy szczegół. Właśnie dlatego zrezygnowaliśmy z wykorzystania niklu, który jest przyczyną wielu alergii, a co za tym idzie, uniemożliwia pracę profesjonalistom. Bez obaw! Okucie zostało wykonane z wysokiej jakości miedzi. Od teraz możesz korzystać z pędzelków Pronails i cieszyć się piękną, zdrową skórą dłoni.

TRWAŁE

Pędzelki zostały wykonane z polipropylenu - tego samego, który został użyty do produkcji trwałych opakowań naszych żeli. Raz na zawsze pożegnaj się z nieestetycznymi plamami, zadrapaniami, a także uszkodzonymi lub złamanymi uchwytami.

ERGONOMICZNE

Dokładne testy pozwoliły nam na dojście do perfekcji! Kązdy pędzelek był wielokrotnie sprawdzany przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, aby upewnić się, że jest perfekcyjnie wyprofilowany, a praca z nim to niesamowita przyjemność i ogromna oszczędność czasu.

Odkryj wszystkie pędzelki

Jaki jest Twój szczęśliwy numer?

Rozbudź swoją kreatywność i pozwól się zainspirować! Stwórz niezliczone stylizacje, które zachwycą Twoje klientki. 

Jesteśmy ciekawi Twoich pomysłów i nowych sposobów użycia pędzelków Iconic! Podziel się z nami swoimi pracami, otaguj je koniecznie! #MyPNBrush #ProNails #NailArtist