ProNails Poland

ProNails - La marca

PRONAILS

 

MARKA


ProNails tworzy wysokiej jakości produkty do dłoni, paznokci oraz stóp, a także oferuje profesjonalne szkolenia i szerokie wsparcie dla Twojego biznesu. Jesteśmy partnerami profesjonalnych kosmetyczek oraz stylistek paznokci. Wysoce pożądana marka ProNails dostarcza także produkty do domowej pielęgnacji dla świadomych klientek – sprzedaż takich produktów odbywa się wyłącznie za pośrednictwem salonów i profesjonalnych stylistek paznokci. 

 

ProNails to idealne połącznie jakości i niezawodności oraz inspiracji i zabawy. Marka została stworzona po to, by łączyć jakość z pięknem ale także by zapewnić stały dostęp do najnowszych kolorów i trendów dzisiaj i jutro. 

 

Marka ProNails to definicja indywidulanego piękna i współpracy z profesjonalistami. Dzięki stałemu rozwojowi ProNails ma na celu stanie się nowym liderem w branży pielęgnacji dłoni i stóp, z szeroką linią produktów do dłoni, paznokci i stóp. 

 

 

 

NASZA HISTORIA


Początki w ProNails sięgają 30 lat wstecz. W 1981 roku, Catherine Claus wynalazła pierwszą belgijską fabrykę specjalizującą się w profesjonalnych produktach do pielęgnacji paznokci. Mocna przedsiębiorczość i kreatywność sprawiły, że firma rozwinęła się w rozpoznawalną markę do pielęgnacji paznokci na rynku europejskim.

 

W 2009 Paul Parein przejął firmę poświęcając się jej przyszłemu rozwojowi. Pod jego kierownictwem firma koncentruje się na innowacji produktu, biznesowym wsparciu, ekspansji sprzedażowej i strategicznym kierunku ku przyszłości. Dzisiaj w firmie zatrudnionych jest 100 osób, a poprzez niezależnych dystrybutorów produkty ProNails eksportowane są do 45 różnych krajów.  Główna siedziba znajduje się w Brasschaat, północno-wschodniej Antwerpii, z podmiotem zależnym w Paryżu (Francja).

 

Dawniej marka “Professionails” – dziś zmieniona na “ProNails” – jest partnerem profesjonalych stylistek paznokci i sprawia, że marzenia ich klientów się spełniają: na przykład piękne dłonie. Dogłębne szkolenia i wysokiej jakości produkty do pielęgnacji i wzmocnienia paznokci, takie jak Pro Nature, Gellak, Perfection i Sopolish wyróżniają markę. Idealne wyczucie mody dzisiaj i jutro z pasującymi kolorami są dodatkowym walorem marki.

 

Sezonowe publikacje naszego magazynu Naily News pozwalają profesjonalistkom dookoła świata na bycie rozpoznawalnymi, poszukiwanie nowych trendów, technik i produktów. Nasze centra szkoleniowe dostarczają najwyższej jakości edukację w naszym przemyśle.

 

ProNails to idealne połączenie jakości, niezawodności, inspiracji i zabawy. Przyszłość jest jasna, a my z wielką radością pragniemy powitać Cię w ProNails. 


 

WIZJA


POMAGAMY CI ROSNĄĆ

Jako utalentowana profesjonalistka znajdziesz w ProNails silnego i niezawodnego partnera w pielęgnacji dłoni, paznokci oraz stóp. Wierzymy, że jakość, innowacja i wzrost idą ze sobą w parze. Wzajemnie wzmacniamy się każdego dnia. Lepsi. Bardziej czarujący. Ty i ProNails: partnerzy w pięknie. 

 

SPRAWIMY, ŻE ZABŁYŚNIESZ

Jako nasza klientka zasługujesz nie tylko na najlepsze, ale także najpiękniejsze. Najbardziej oryginalne. Najbardziej niezwykłe, subtelne czy wyrafinowane. Najbardziej indywidualne. Jednym zdaniem: zasługujesz na to, by błyszczeć. I ProNails sprawi, że tak będzie.

 

MISJA


ProNails jest zaufanym partnerem w wysokiej jakości pielęgnacji dłoni, paznokci oraz stóp. Oferujemy pełne wsparcie dla profesjonalistów. Inspirujemy naszych partnerów i klientów modnymi produktami, które przyniosą pewność siebie i pełną satysfakcję.

 

 

WARTOŚCI


 • KLASYKA

  ProNails kocha klasykę. Elegancję w każdym momencie i na każdą okazję. Robimy wszystko ze stylem. Szanujemy naszych klientów, dystrybutorów oraz kolegów. Zaskakujemy bez przerwy. I motywujemy innych do robienia tego samego.

 • INNOWACJA

  Kreatywność to stan umysłu dla ProNails. To postawa, która inspiruje. My inspirujemy naszych parnetrów oraz konsumentów. Tworzenie trendów oraz atrakcyjnych wizualnie i innowacyjnych produktów to jest to, co robimy najlepiej. ProNails inspiruje, zarówno zawodowo, jak i twórczo.

 • INSPIRACJA

  Kreatywność to stan umysłu dla ProNails. To postawa, która inspiruje. My inspirujemy naszych parnetrów oraz konsumentów. Tworzenie trendów oraz atrakcyjnych wizualnie i innowacyjnych produktów to jest to, co robimy najlepiej. ProNails inspiruje, zarówno zawodowo, jak i twórczo.


   

 • RADOŚĆ

  ProNails eksponuje to, co w ludziach najlepsze. Zabawa z kolorami i akcesoriami. Sposób, w jaki ludzie doświadczają swoich nieograniczonych możliwości i radość, jaką to daje.

 • NIEZAWODNOŚĆ

  ProNails to niezawodny partner dla każdej profesjonalistki. Oferujemy wsparcie i najwyższej jakości produkty. Zapewniamy wspaniały program szkoleń i wiedzę ekspertów. ProNails odnosi się do pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci już od 30 lat. I to jest to, co zamierzamy kontynuować.