ProNails Poland

ProNails - La marca

PRONAILS

 

MARKA


ProNails tworzy wysokiej jakości produkty do dłoni, paznokci oraz stóp. Ponadto, oferuje profesjonalne szkolenia i szerokie wsparcie dla Twojego biznesu. Jesteśmy partnerami profesjonalnych kosmetyczek oraz stylistek paznokci. Marka ProNails dostarcza także produkty do domowej pielęgnacji dla świadomych klientek – sprzedaż takich produktów odbywa się wyłącznie za pośrednictwem salonów i profesjonalnych stylistek paznokci. 

ProNails to idealne połącznie jakości i niezawodności oraz inspiracji i zabawy. Marka została stworzona po to, by łączyć jakość z pięknem, a także by zapewnić stały dostęp do najnowszych kolorów i trendów. 

Marka ProNails to definicja indywidulanego piękna i współpracy z profesjonalistami. Dzięki stałemu rozwojowi ProNails ma na celu stanie się nowym liderem w branży kosmetycznej, z szeroką linią produktów do dłoni, paznokci i stóp. 

 

 

 

NASZA HISTORIA


Początki w ProNails sięgają 30 lat wstecz. W 1981 roku, Catherine Claus wynalazła pierwszą belgijską fabrykę specjalizującą się w produkcji profesjonalnych produktów do pielęgnacji paznokci. Mocna przedsiębiorczość i kreatywność sprawiły, że firma rozwinęła się w rozpoznawalną markę do pielęgnacji paznokci na rynku europejskim.

W 2009 Paul Parein przejął firmę poświęcając się jej rozwojowi. Pod jego kierownictwem firma koncentruje się na innowacyjności produktów, biznesowym wsparciu, ekspansji sprzedażowej i obieraniu strategicznego kierunku ku przyszłości. Dzisiaj w firmie zatrudnionych jest 100 osób, a poprzez niezależnych dystrybutorów produkty ProNails eksportowane są do 45 różnych krajów. Główna siedziba znajduje się w Brasschaat, północno-wschodniej Antwerpii, z podmiotem zależnym w Paryżu (Francja).

Dawniej marka “Professionails” – dziś zmieniona na “ProNails” – jest partnerem profesjonalych stylistek paznokci i sprawia, że marzenia ich klientów stają się rzeczywistością: na przykład piękne dłonie. Profesjonalne szkolenia i wysokiej jakości produkty do pielęgnacji i wzmocniania paznokci, takie jak Pro Nature, Gellak, Perfection i Sopolish wyróżniają markę. Idealne przewidywanie trendów są dodatkowym walorem marki.

Sezonowe publikacje naszego magazynu Naily News pozwalają profesjonalistkom na odkrycie nowych trendów, technik i produktów. Poza tym, posiadamy centra szkoleniowe, które dostarczają najwyższej jakości edukację w branży stylizacji paznokci. 

ProNails to idealne połączenie jakości, niezawodności, inspiracji i zabawy. Z wielką radością pragniemy powitać Cię w ProNails!

 

WIZJA


POMAGAMY CI ROSNĄĆ!

Ty, utalentowana profesjonalistka odnajdziesz w ProNails silnego i niezawodnego partnera w pielęgnacji paznokci, dłoni i stóp. Wierzymy, że jakość, innowacja i rozwój idą ramie w ramię. Wzmacniamy siebie nawzajem każdego dnia. Lepsi. Bardziej efektywni. Ty i ProNails. Partnerzy w biznesie. 

 

SPRAWIMY, ŻE ZABŁYŚNIESZ!

Ty i Twoi klienci zasługujecie nie tylko na to, co najlepsze, ale również na to, co najpiękniejsze. Najbardziej oryginalne. Najbardziej niezwykłe. Wyrafinowane. Najbardziej indywidualne. A raczej wyrażające Ciebie. W każdym razie: Zasługujesz na to, by się rozwijać. I ProNails Ci w tym pomoże.

 

MISJA

Naszą misją jest:

  • Dostarczać klientom najwyższej jakości produkty do stylizacji i pielegnacji dłoni, stóp i paznokci
  • Zapewniać najwyższy poziom wsparacia w zakresie kompleksowaego funkcjonowania salonów kosmetycznych
  • Budowanie długoterminowych i wartościowych relacji z naszymi partnerami biznesowymi
  • Motywowanie do osiągania najlepszych rezultatów i najwyższej satysfakcji z pracy. 

 

WARTOŚCI

  • JAKOŚĆ

​​Na każdej płaszczyźnie funkcjonowania marki premium, utrzymujemy niezmiennie najwyższą jakość - stawiamy na perfekcje we wszystkich aspektach.

  • INNOWACJA

Kochamy innowacje i ciągle poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych, które pozwolą nam utrzymywać najwyższy poziom konkurencyjności na  rynku kosmetyki profesjonalnej. 

  • INSPIRACJA

Wierzymy w moc pasji. Wprowadzamy nowe trendy, kreujemy atrakcyjne wzory i tworzymy produkty, które inspirują. Sami czerpiemy inspirację z profesjonalizmu i kreatywności naszych klientów. Wspieramy na każdym poziomie rozwoju. 

  • RADOŚĆ TWORZENIA

Staramy się wydobywać z ludzi to, co najlepsze. Stawiamy na dobrą zabawę podczas tworzenia i radość, której można doświadczyć podczas odkrywania własnych możliwości. 

  • ZAUFANIE

Stawiamy na transparentny sposób komunikacji oraz na pełny szacunek wobec naszych klientów, partnerów biznesowych oraz współpracowników.