ProNails Poland

Smart Light

Smart Light

Smart Light

DLA MAKSYMALNEGO KOMFORTU I SZYBKOŚCI PRACY

Nowoczesna lampa ProNails SMART LIGHT posiada cztery osobne przyciski sterujące inteligentnym systemem LED. Przyciski czasomierza maja zakres 30 i 60 sekund w trybie FULL START (z pełną mocą) i SOFT START (ze zmniejszoną mocą początkową). 

Tryb SOFT START pozwala kontrolować moc wyjściową lampy na początku procesu utwardzania, dzięki czemu w znacznym stopniu redukuje dyskomfort związany z wytwarzaniem się ciepła. Tryb FULL START uwalnia pełną moc lampy dla błyskawicznego utwardzania lakierów i żeli kolorowych oraz produktów nabłyszczających. 

Wszystkie żele bazowe i budujące Pronails utwardzają się w 30 sekund w trybie SOFT, dzięki czemu możesz maksymalnie skrócić czas usługi!  30- sekundowa funkcja trybu SOFT START rozpoczyna pracę z wydajnością 40% i stopniowo zwiększa się do trybu pełnego, który wykorzystuje ostatecznie 100% mocy. Dla najbardziej wrażliwych klientek można wydłużyć proces do 60 sekund. Wówczas automatycznie zostanie uruchomiony tryb SOFT START i utwardzanie przebiegnie w zmniejszonej wydajności (o 20%) i wolniej będzie wrastać do pełnej mocny 100%. Dzięki lampie SMART LIGHT możesz zapomnieć o dyskomforcie i uczuciu pieczenia podczas utwardzania!

Lampa ProNails  SMART LIGHT jest rekomendowana zwłaszcza przy wyborze żeli 3w1 takich jak MASTER i żel ONE, dla lepszej kontroli prędkości i ciepła wytwarzanego przez lampę. 

Lampa jest wyposażona w specjalne LEDy boczne do utwardzania kciuków. Nie musisz już wkładać osobno kciuki po każdej warstwie produktu, dzięki czemu skrócisz czas usługi do minimum!

 

INTELIGENTNY CZAS UTWARDZANIA = SZYBKA PRACA + KOMFORT TWOICH KLIENTEK

30 SEK SOFT START *

 • ŻELE BAZOWE
 • ŻELE FLEXI BUILDER
 • ŻELE HARD BUILDER 
 • ŻELE 3 W 1 ( MASTER & ONE )
 • ŻELE CAMOUFLAGE 
 • ŻELE REPAIR 
 • * 60 SEK SOFT DLA WRAŻLIWYCH KLIENTEK

30 SEK FULL START

 • ŻELE NABŁYSZCZAJĄCE Z PĘDZELKIEM W BUTELCE 
 • SOPOLISH (BASE-COLOUR-SHINE)
 • ŻELE KOLOROWE GELLAK 
 • ŻELE DO FRENCH MANICURE

60 SEK FULL START

 • ŻELE NABŁYSZCZAJĄCE (OPAKOWANIE BEZ PĘDZELKA)

NEW SMART LED TECHNOLOGY

NOWA INTELIGENTNA TECHNOLOGIA LED

 

 36W LED 

12 x 400 nm dla perfekcyjnego utwardzenia żeli LED  

10 x 365 nmdla perfekcyjnego utwardzenia żeli UV 

a ponad to:

4 przyciski wyboru TRYBU i CZASU utwardzania

Podwójne sensory ruchu dla wejścia i wyjścia

Manualny ON / OFF

Podstawka do zabiegów pedicure

Silikonowa nakładka zabezpieczająca

System perfekcyjnego utwardzania 5 paznokci jednocześnie 

Zdejmowana magnetyczna podstawa z wyznaczonymi pozycjami do utwardzania

 

JAK KORZYSTAĆ Z FUNKCJI LAMPY SMART LIGHT?

WYBIERZ ODPOWIEDNI CZAS I TRYB UTWARDZANIA

Wybierz odpowiedni czas (30 lub 60 sek) i moc utwardzania (SOFT lub FULL) dotykając odpowiedniego przycisku na panelu sterującym. 

 

AUTOMATYCZNY ON/OFF

Umieść dłoń w lampie, wówczas sensory ruchu uruchomią ją automatycznie. Środkowy palec powinien znajdować się na ostatniej, środkowej pozycji wyznaczonej w podstawie lampy. Umieść pozostałe palce w delikatnych zagłębieniach, które na pewno wyczujesz pod opuszkami. Lampa załączy się i zgaśnie automatycznie po skończeniu wybranego trybu utwardzania. 


 

CZAS UTWARDZANIA

W trakcie utwardzania zarówno logo jak i wszystkie przyciski funkcyjne na panelu sterującym będą się świecić - trybie SOFT na kolor turkusowy, a w trybie FULL na niebiesko. 

 

 

UTWARDZANIE 5 PAZNOKCI JEDNOCZEŚNIE

Użyj tego trybu do utwardzenia żelu bazowego, hybrydowego lub nabłyszczającego na 5 palcach jednocześnie. Upewnij się, że każdy palec leży na swojej pozycji wskazanej w lampie. 


 

UTWARDZANIE 4 PAZNOKCI JEDNOCZEŚNIE

Zastosuj technikę 4 + 1 kiedy chcesz utwardzić żel budujący. UWAGA: Zawsze umieszczaj w lampie całą dłoń! Kiedy chcesz utwardzić kciuka samodzielnie,  połuż go na pozycji skrajnie lewej lub prawej - nigdy na środku, ponieważ w tym miejscu nie dostanie odpowiedniej mocy i nie zostanie prawidłowo utwardzony.  


 

MANUALNY TRYB ON / OFF

Możesz ręcznie włączyć lampę dotykając ponownie dowolnego przycisku czasowego (30/60 sek). Przycisk pozostanie aktywny, aż do końca cyklu, a sensory nie będą reagowały na ruch. Aby zatrzymać świecenie lampy dotknij ponownie przycisk.