ProNails Poland

Szkolenie manicure

Manicure jest ponadczasowy ze względu na to, że jest prosty ale także satysfakcjonujący: piękny rezultat na długi czas. Naturalny wygląd wraca do mody – właściwie nigdy z niej nie wychodzi! Paznokcie o idealnym kształcie, relaksujący masaż dłoni i perfekcyjnie pomalowane paznokcie – to wydaje się proste, ale wszystko tkwi w szczegółach. Dowiedz się jak naprawdę zadbać o dłonie Twoich klientów! 

Where and when?

FILTR
CLOSE

 IDEALNY MANICURE JEST HOT!


Podstawowy ale perfekcyjny manicure powraca w wielkim stylu! Poprawny manicure jest bazą dla każdego zabiegu pielęgnacyjnego dłoni lub paznokci, a klientki patrzą na to także jak na czas relaksu. Zadbane dłonie i paznokcie mają ogromne znaczenie! Proste i jednocześnie bardzo stylowe – must have dla wszystkich!

 

 

JAK STWORZYĆ IDEALNY MANICURE?


Pamiętasz? Podczas szkoleń definitywnie nauczyłaś się wszystkich podstawowych kroków. Jeśli jesteś kosmetyczką także możesz się pod tym podpisać. Ale czy było to w odpowiedniej kolejności? Jak wykonać masaż dłoni? Czy wciąż pamiętasz? A może jesteś zupełnie nowa w tym biznesie i chcesz nauczyć się podstaw manicure?

To szkolenie jest dla Ciebie idealne!

 

PO CO UCZYĆ SIĘ PODSTAW MANICURE?


Tradycyjny manicure powrócił. W latach 90. wszystkie kobiety oszalały na punkcie żelowych paznokci. To była nowość, która idealnie wzmacniała paznokcie – coś, co wcześniej było niemożliwe! W dzisiejszych czasach produkty do dłoni i do paznokci zostały znacząco ulepszone, w tym lakier klasyczny, dzięki czemu możemy zauważyć coraz więcej kobiet powracających do klasycznego manicure. Nawet manicure metodą żelową jest inspirowany naturalnymi paznokciami: pomyśl o ultra naturalnych paznokciach (tworzenie paznokci metodą żelową tak, że nie jesteś w stanie zaważyć różnicy pomiędzy paznokciem żelowym, a naturalnym), albo paznokcie baby boomerze. Manicure hybrydowy także stał się niemożliwie popularny: jest mniej inwazyjny, nie pozostaje tyle na paznokciach ile żel i daje możliwość zmieniania koloru szybciej oraz jest bardziej przyjazną opcją dla paznokcia.

 

Jednak najbardziej naturalny wygląd zapewnia podstawowy manicure. Prawdziwy moment pielęgnacji dla Twoich dłoni i paznokci, zakończony naturalnym lakierem do paznokci lub modnym kolorem. To sprawia, że możesz bardzo szybko zmienić kolor paznokci – idealne rozwiązanie dla każdej fashionistki! Jeśli chcesz być modna potrzebujesz dopasowywać kolor paznokci do nowych outfitów!

 

 

MANICURE TO IDEALNY DODATEK DO USŁUG W TWOIM SALONIE


Nie ważne, czy posiadasz salon manicure, jesteś fryzjerką czy kosmetyczką: manicure jest zawsze interesującym zabiegiem, który możesz zaoferować w swoim salonie. Klientki kochają manicure i często traktują go jako krótki czas relaksu w zabieganych czasach. Rezultat jest widoczny na długi czas i każda klientka ma go zawsze przed oczami: każdy zobaczy te piękne paznokcie i dłonie!

 

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji!