ProNails Poland

Szkolenie z pedicure

Pedicure to nie tylko prosta kuracja paznokci. To zaoferowanie klientom czasu relaksu i możliwości odpłynięcia. Rezultat? Odświeżone stopy i zadbane paznokcie! Usatysfakcjonowani klienci? Gwarantujemy Ci to! Odkryj w jaki sposób możesz dać klientom czas relaksu i odpoczynku podczas zabiegu pedicure.

Where and when?

FILTR
CLOSE

CZY WIESZ…?


Czy wiesz, że nasze stopy pokonują  185 000 km w czasie naszego życia? To gigantyczny dystants! A mimo to zamykamy je w butach i zapominamy o ich pielęgnacji… Na szczęście Ty, jako profesjonalna stylistka paznokci wiesz co z tym zrobić! 

 

ZADBAJ O SWOJE STOPY!


Linia pielęgnacyjna do stóp ProNails Foot Care została stworzona naukowo by pomóc Twoim stopom i zapewnić im pielęgnację, na jaką zasługują. Podczas szkolenia z pedicure ProNails nauczy Cię wszystkiego, co dotyczy produktów z linii i jak je stosować. Poznasz najpopularniejsze choroby paznokci, co pozwoli Ci pomóc klientom w potrzebie. Poznasz też składniki aktywne wszystkich produktów z linii Foot Care, dzięki czemu będziesz znać ich działanie i jak mogą pomóc.

 

Następnie zaczniesz szkolenie praktyczne. Nauczysz się technik podstawowego oraz luksusowego pedicure. Świeży, żywy kolor na paznokciach będzie idealnym wykończeniem pedicure! Możesz go wykonać przy użyciu lakieru klasycznego,  metody Sopolish Protect & Peel lub żelu. Nie musisz się martwić: wszystkie piękne kolory występują w trzech liniach produktowych!

 

PEDICURE KOSMETYCZNY TO PRAWDZIWA TERAPIA ANTYSTRESOWA


Pedicure różni się od manicure tym, że pozwala Twoim klientom zapomnieć o wszystkim i się zrelaksować. Dzięki zapachowi eukaliptusa w linii produktów do pielęgnacji stóp Foot Care, Twoi klienci mogą wygodnie się oprzeć i zrelaksować. Będą odczuwali efekty zabiegu przez kolejne dni dzięki wygładzającym składnikom zawartym w produktach. Pedicure sprawia, że klient czuje się odświeżony i zrelaksowany jednocześnie! 

 

 

DLACZEGO POWINNAŚ PROPONOWAĆ KLIENTOM PEDICURE KOSMETYCZNY?


Proponowanie pedicure kosmetycznego w Twoim salonie zawsze jest dobrym pomysłem. Klienci kochają dodatkowe zabiegi, jak na przykład masaż. W czasie wiosny i lata ten zabieg będzie bardzo popularny ze względu na to, że kobiety noszą buty z otwartymi palcami i sandały, gdy wybierają się na wakacje. Czy może być coś piękniejszego od zadbanych stóp i kolorowych paznokci u stóp na wakacyjnych zdjęciach? To idealny sposób na przyciągniecie nowych klientów. Już czas by zdobyć certyfikat SOS Pedicure i przedstawić nowy zabieg swoim klientom.

 

Zarezerwuj miejsce zapisując się już teraz!