ProNails Poland

Gel techniek Workshops

Szkolenie ze stylizacji paznokci metodą żelową

Zaoszczędź pieniądze oraz czas i naucz się pracować efektywnie. Podczas tego szkolenia nauczymy Cię wszystko, co powinnaś wiedzieć, by tworzyć żelowe paznokcie jeszcze szybciej i lepiej. Nie marnuj więcej czasu podczas uzupełniania i naucz się nowej techniki. Poznaj też udoskonaloną technikę stylizacji paznokci metodą żelową bardziej naturalną, niż kiedykolwiek. To działa!

 

Where and when?

FILTR
CLOSE

BECOME AN EVEN BETTER NAIL TECHNICIAN THAN YOU ALREADY ARE!


W naszym biznesie musisz być najlepszą. Najlepszą stylistką paznokci, ekspertem w dziedzinie zdobień i osobą pracującą na najwyższej jakości produktach. Aby się podszkolić możesz wziąć udział w szkoleniu manicure metodą żelową w ProNails. Możesz mieć pewność, że nauczysz się najlepszych wskazówek i trików, które natychmiastowo wprowadzisz do swojego salonu! Lepiej, szybciej, mocniej!

 

 

ULTRA NATURALNE PAZNOKCIE: ULTRA CIENKIE PAZNOKCIE ŻELOWE O NATURALNYM WYGLĄDZIE


Odkąd baby boomer stał się prawdziwym hitem wiemy jedno: zupełnie naturalne paznokcie są bardziej modne niż kiedykolwiek wcześniej! Aby uzyskać taki efekt możesz równie dobrze pracować przy użyciu żelu. Piękny, delikatny kolor, idealny kształt blask i styl. Jednak to, co zniechęca klientki do manicure żelowego to krzywa linia wzmacniająca paznokieć. To sprawia, że paznokcie wyglądają na grubsze niż są w rzeczywistości.

 

W ProNails w zupełności się z tym zgadzamy. Ciężko pracowaliśmy by stworzyć produkt i technikę, która pozwoli stworzyć ultra cienkie, naturalnie wyglądające paznokcie bez utraty ich wzmocnienia. Mocny żel, stworzony przez profesjonalistów zapewni Twoim klientkom paznokcie, o jakich zawsze marzyły! 

 

Jak to osiągniesz? Na szkoleniu z ultra cienkich paznokci dowiesz się wszystkiego, co potrzebujesz wiedzieć! 

 

 

WYPEŁNIANIE I PRACA Z FREZARKĄ: ZAOSZCZĘDŹ PIENIĄDZE I CZAS!


Jako stylistka paznokci wiesz, że stworzenie manicure metodą żelową to tylko połowa pracy. Druga połowa to poprawne usunięcie poprzedniego manicure żelowego i doprowadzenie ich do idealnego kształtu. Musisz zacząć od idealnej bazy!

 

Możliwe, że nigdy nie nauczyłaś się pracować za pomocą frezarki. A może przez większość czasu używasz pilnika, podczas gdy mogłabyś znacznie oszczędzić na czasie używając frezarki. Podczas szkolenia nauczymy Cię kiedy używać jakiego narzędzia i jak robić to perfekcyjnie! Twoje klientki nie mają się czego obawiać: po tym szkoleniu będziesz dokładnie wiedziała co robisz!

 

 

Vragen?

Over de inhoud van de opleiding, je lesgeefster of het leslokaal waar je training zal doorgaan? We geven graag antwoord op al je vragen.