ProNails Poland

Szkolenie ze zdobień

Idealne zdobienia na panzokciach? Nauczysz się tego podczas szkolenia ze zdobień! ProNails zawsze ma oko na najnowsze trendy i organizuje różne warsztaty oraz szkolenia pokazujące i uczące wykonywania najnowszych trendów w zdobieniach. Wykonywanie zdobień biżuteryjnych lub koronkowych paznokci? Marmurkowe paznokcie? Możesz wybrać – możesz też nauczyć się wszystkiego z nami! Znajdź u nas swoją inspirację! 

Where and when?

FILTR
CLOSE

PRZEMIEŃ PAZNOKCIE W PRAWDZIWE DZIEŁO SZTUKI DZIĘKI ZDOBIENIU!


Zdobienie paznokci stało się prawdziwą sztukę w przeciągu ostatnich kilku lat. To już nie tylko naklejenie naklejki i koniec. Wymagania są wysokie – a Ty możesz je spełnić. Dołącz do nas na szkoleniu ze zdobień!

 

 

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ: POPDSTAWOWE ZDOBIENIA


Pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl jeśli chodzi o zdobienia to naklejki. Właśnie naklejki są częścią każdej nowej kolekcji co sezon. Są to proste naklejki w małych, uroczych kształtach, które możesz przykleić gdziekolwiek chcesz. Ale możesz użyć także wzoru do paznokci! Zaletą takich wzorów jest to, że możesz wycinać z nich dowolne kształty. Chcesz stworzyć naklejkę na kształt francuskiego manicure? Żaden problem! Możliwości są nieskończone i wszystko, czego potrzebujesz to Twoja kreatywność!

 

 

ZDOBIENIA BEZ NAKLEJEK TEŻ SĄ MOŻLIWE!


Zapewne masz już w swojej szufladzie narzędzia niezbędne do stworzenia pięknych zdobień! Czy wiesz, że możesz stworzyć najwspanialsze zdobienia biżuteryjne na paznokciach jedynie przy użyciu kropli żelu i metalicznej folii lub brokatu? Twoje klientki kochają subtelny, wyrafinowany look? W takim razie definitywnie powinnaś nauczyć się tworzyć koronki i barokowe wzory. Co myślisz o efekcie węża? Najlepszą okazją do stworzenia zdobień jest oczywiście ślub! Podczas szkolenia nauczysz się jak sprawić, by panna młoda lśniła w jej wyjątkowym dniu dzięki subtelnym zdobieniom w delikatnych odcieniach na jej paznokciach.

 

 

JAKIE SZKOLENIE ZE ZDOBIEŃ POWINNAM WYBRAĆ?


Nie wiesz jakie wybrać szkolenie? Zupełnie to rozumiemy! ProNails organizuje szeroką gamę szkoleń przez cały rok. Zawsze znajdziesz szkolenie dopasowane do Twojego poziomu umiejętności, nie ważne czy dopiero zaczynasz, czy jesteś profesjonalną stylistką paznokci. Na każdym szkoleniu nauczysz się tworzyć pełne zdobienie przy użyciu odpowiednich materiałów. Zawsze trendy i zawsze perfekcyjnie wykonane. Rzuć sobie wyzwanie i daj klientkom trochę więcej!

 

Gdzie chcesz zacząć? Wyślij nam wiadomość, a my powiemy Ci o wszystkich możliwościach.