ProNails Poland

Warsztaty rozwiązujące problemy stylistek!

Będąc profesjonalistką, Twoim celem jest ciągłe doskonalenie i rozwój. Coraz więcej nowych klientek w Twoim salonie oznacza, że być może będziesz musiała mierzyć się z nowymi problemami. Czy potrafisz określić jaki jest stan paznokci klientek, czy w przeszłości miały jakieś problemy z nimi? Aby zapewnić swoim klientkom najwyższą jakość usług, musisz zacząć od podstaw, które często bywają trudne.

Nowe warsztaty są odpowiedzią na każdy problem, który możesz mieć jako profesjonalna stylistka paznokci. Ponadto, wzniosą Twoje umiejętności na zupełnie nowy poziom.

Where and when?

FILTR
CLOSE

MAMY ROZWIĄZANIE NA KAŻDY PROBLEM Z PAZNOKCIAMI!

Rozmawialiśmy z wieloma stylistkami paznokci i dowiedzieliśmy się, że bez względu na doświadczenie, przez większość czasu napotykasz te same problemy podczas zabiegów stylizacji paznokci. Właśnie dlatego stworzone przez nas warsztaty będą dla Ciebie idealne. Będą one odpowiedzią na kwestie, które powodują niepotrzebny stres w pracy.

Pamiętaj, że praca bez zmartwień to coś więcej, niż inwestycja w najlepsze produkty i utrzymywanie nienagannej higieny w salonie. To także odpowiednia technika pracy, dopasowana do różnego typu paznokci Twoich klientek.