ProNails Poland

Worth Collection

Worth Collection
Worth Collection

Kolekcja Worth

Sercem tej kolekcji są odcienie wina, w której klasyczne kolory, takie jak czerń, ciemnoczerwony i granatowy, zmieniamy w bardziej łagodne odcienie, które ujawniają swoją szlachetność i bogactwo. Znajdując siłę w subtelności, łączymy te odcienie z jasnym, świeżym, nowym neutralnym i nostalgicznym brudnym różem.

 

ODKRYJ KOLORY z kolekcji worth


Wszystkie kolory KOLEKCJI WORTH są dostępne w żelu kolorowym Gellak, lakierze hybrydowym Sopolish i lakierze do paznokci LongWear.

Authentic You

Authentic You

Jesienią cały las może zmienić kolor na ciemnoczerwony, ale nigdy nie znajdziesz dwóch identycznych liści. Tak jak na całej planecie nie ma nikogo takiego jak Ty. Rozkoszuj się swoją autentycznością za pomocą pielęgnacji paznokci i odpowiednich stylizacji. Wyraź siebie przez kolor dobrany do pory roku.

Fresh Grace

Fresh Grace

Zanurzone w tym świeżym mlecznym odcieniu z brzoskwiniowym rumieńcem, Twoje paznokcie będą lśniły jak jedwab. Ten jasny i pozornie kruchy kolor pokazuje, jak możesz ujawnić swoją delikatniejszą stronę. Pamietaj – nie istnieje nic, czemu nie możesz stawić czoła, jeśli walczysz z tym z elegancją i wdziękiem.

Nostalgic Rose

Nostalgic Rose

Kiedy uczysz się na podstawie swoich doświadczeń i rozumiesz swoją przeszłość, możesz stać się osobą, jaką tylko pragniesz. Niech Twoje porażki napędzają jutrzejsze sukcesy. Niech ten ciemny róż nada Twoim paznokciom wygląd godny Twojej przyszłości.

Deliberate Blue

Deliberate Blue

Jako aktualna wersja klasycznego granatu, ten uspokajający niebieski na paznokciach to nie przypadek, ale celowe działanie. To bardzo specyficzny i dojrzały odcień, który jak żaden inny zawojuje serca Twoich klientek. 

Deeply Rooted

Deeply Rooted

Drzewo może stracić liście, ale nigdy korzenie. Twoimi korzeniami jest to, co zapewnia równowagę i siłę. Wyraziste paznokcie z tym głębokim brązem dają podobny efekt: równoważą Twój wygląd i dodają pewności siebie!

Worth the wait

Worth the wait

Warto czekać na dobre rzeczy. Ale to nie znaczy, że stylizacja paznokci musi zajmować dużo czasu! Wybierz mistrzowskie paznokcie żelowe z tym ciemnoczerwonym brązowym kolorem. Maksymalnie w 45 minut będziesz gotowa, aby dodać szyku wieczorowej kreacji!

ZAINSPIRUJ SIĘ


Worth nail art
Worth nail art
worth nail art
worth nail art